12/07/2025
Drage susjede i susjedi,
dana 27. lipnja 2025. službeno je konstituiran novi saziv Vijeća Mjesnog odbora Savica-Šanci te je vijeće službeno započelo sa svojim radom.
Ovim putem još jednom želimo svim građankama i građanima zahvaliti što ste prepoznali naš trud i zalaganje oko naših kvartova i što ste nam ponovno ukazali povjerenje kao i prethodnih godina.
Kao i dosad, naša priča oko kvarta se i dalje nastavlja, ovaj put u još kvalitetnijem izdanju gdje se našem kolegi Tomislavu i Gospavi priključuju Ivo i Stjepan kao koalicijski partneri iz Možemo!
Popis odabranih članova u vijeće:
Brkić Tomislav - predsjednik (Možemo!-SDP)
Skočić Ivo - potpredsjednik (Možemo!-SDP)
Rakitić Gospava (Možemo!-SDP)
Zbiljski Stjepan (Možemo!-SDP)
Kuštra Ana (HDZ-DP-HSU-HSS)
Pavić Magdalena (HDZ-DP-HSU-HSS)
Begić Mladen (NL Pavle Kalinić)
Objavu s više detalja oko rezultata izbora možete vidjeti na službenim stranicama mjesnog odbora Savica Šanci:
https://www.facebook.com/VMOSavicaSanci/posts/pfbid02yTAgCPHBpYJYcw9Ne9zrjDE98gNuQPyFGvhs56N6abCztRcsTFsdkwLrB1MeexSFl
https://www.facebook.com/VMOSavicaSanci/posts/pfbid02CtGoACpSQAM8DBgfoyEmsEHtXeAkN4susefi9H7rX3gpHWRabVBVBfD4JRTbJYV2l