16/05/2025
U našoj općini očito su rezultati izbora već sada poznati.
Na prethodnim izborima postojala je mogućnost izbora načelnika,kao i lista za općinsko vijece,ovaj put to nije tako.
Prošle izbore kandidiralo se više načelnika,a preko našeg ogranka kandidat koji je funkciju načelnika htio obnašati volonterski.
Bilo je i više lista za općinsko vijeće,s napomenom da je to bila (pretpostavljamo) samo loša igra,budući da se vijećnici HSS-a na općinskim vijećima nisu pojavljivali. Procijenite sami je li to slučajnost..
Ove godine situacija je jasna.
Budući da većina očito misli kako je situacija u općini dobra i da bolje ne može,preostaje nam samo poželjeti vam sreću u naredne 4 godine,sa nadom da nećete puno guma promijeniti vozeći se modernom cestom,dostojnom 21.stoljeća,u pravcu Bjelovara!
Vjerodostojno!
PODIJELI S PRIJATELJIMA!Stanovnici čak šest općina u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji već zna tko će im biti čelnik sljedeće četiri godine. Naime, u općinama Berek, Velika Pisanica, Velika Trnovitica, Hercegovac, Rovišće i Sirač na predstojećim lokalnim izborima prijavljen je samo jeda...