22/05/2026
U prijepodnevnim satima našu su knjižnicu posjetili prvašići OŠ Oroslavje iz dnevnog boravka s učiteljicom Mihaelom i knjižničarkom Valentinom te su svoje vrijeme veselo proveli na dječjem odjelu.
Naša knjižničarka Matea pročitala im je slikovnicu o knjižnici koja ih je potaknula na maštu i pitanja, a nakon priče uslijedila je igra i druženje.
Radujemo se svakom njihovom dolasku i novim zajedničkim pričama! 🌼