20/12/2021
U četvrtak 23.12.2021. U zgradi Doma zdravlja neće biti struje, a samim time ni telefoni neće raditi u vremenu od 8 do predviđenih 13 h! Molimo sve korisnike i pacijente za razumijevanje! Hvala!
Tehnička služba DZOBŽa