Klub se uspješno natječe u Ligi malog nogometa grada metkovića, gdje je u sezoni 2007./2008. Svoj prvi trofej MNK ''Killersi'' osvojili su na turniru ''Joško Beš'' u Vidu 2002. godine, a sa supjehom su nastupali na turnirima u Otrićima, Komarni, Vrgorcu, Stonu...
Predsjednik kluba je Stjepan Volarević-Voki, a dopresjednik i tajnik kluba je Ante Boras. godina kluba MNK ''Killersi'' na igralištu ŠC
''Orašina'' organiziraju Memorijalni malonogometni turnir ''Eugen Erjauc'' (poginuli hrvatski branitelj). Turnir započinje 03.06.2011., a završava 18.07.2011. Igrat će se po sustavu 3+1 na male golove. Predsjednik Organizacijskog odbora turnira: Andrija Boras
Direktor turnira: Ivan Popović
MNK ''Killersi'' 2010./2011. selimotić, I. Petković, M. Volarević (vratari)
J. Boras, A. Raič, M. Mioč, D. Obradović, M. Obradović, R. Rodin, M. Mihaljević, S. Šešelj, M. Musa, T. Ajduk, I. Bubalo, K. Bebić, M. Cvitić, M. Petković, Z. Kuran. Voditelj: Ivan Popović
Najbolji strijelac u povijesti kluba je Ivan Bubalo sa 69 pogodaka. Zahvaljujemo na 10 godina vjernosti sponzorima i donatorima: J.V.P. Metković, Metković d.o.o., gradu Metkoviću, Županiji Dubrovačko-Neretvanskoj, Splitsko-Makarskoj Nadbiskupiji, Fra Nevenu Pavlinušiću, Frizerskom salonu ''Denim'', ''Grabaru'' Varaždin, ''Eurcu'' Vinkovci, Bari grupi, ''Palmi Čikara'', trgovini ''Jarebica'',
a posebno hvala i gospodinu Dragi Plećašu iz Tiskare ''Grafexs'' koji nas prati svih 10 godina.