22/06/2026
⚽️Nakon povijesnog uspjeha i plasmana u Prvu HNLŽ nogometašice ŽNK Radnik - Koprivnica danas su u prostorima NK Mladost Koprivnički Bregi u krugu prijatelja i članova obitelji proslavile ulazak u najviši rang natjecanja.🏆🥇
Događaju su prisustvovali župan Tomislav Golubić i načelnica Općina Koprivnički Bregi Kristina Škoda Vajdić koji su izrazili čestitke na sjajnom postignuću.
📣„Čestitam vam od srca na borbi i trudu koji ste uložili kako bi došli do ovog povijesnog plasmana u najviši rang natjecanja. Uvjeren sam da će vaš uspjeh biti poticaj i drugim djevojkama da se priključe te da će se sve odraziti i na promociju ženskog nogometa. Želim vam mnogo uspjeha u budućem natjecanju, Županija će vam i dalje pomagati kako bi mogle ostvarivati vrhunske rezultate“, poručio je župan Golubić.
📣Prigodnim riječima obratile su se i načelnica Škoda Vajdić koja je istaknula zadovoljstvo što djevojke treniraju i igraju utakmice na terenu u Koprivničkim Bregima te predsjednica Kluba Nikolina Notersberg koja je zahvalila Općini, Gradu Koprivnici i sponzorima te posebno Županiji i županu Golubiću koji je prepoznao važnost i potrebu razvoja ženskog nogometa na području županije.