09/06/2026
Još jedan Pink Brunch stiže u sklopu Ljeta u dvorcu 💗
I ove godine u suradnji sa Studio MBS organiziramo druženje posvećeno ženama, razgovoru i temama koje nas se tiču.
Ovaj put stavljamo ženski um u fokus.
Stalno nam se nameće važnost brige o sebi, ali uz sve uloge koje svakodnevno nosimo (privatne, poslovne, obiteljske i društvene), često je teško pronaći vrijeme za sebe.
Kako pronaći balans između svih tih uloga?
Kako se brinuti o sebi bez osjećaja krivnje?
Kako u svakodnevici punoj očekivanja pronaći prostor za vlastiti mir, potrebe i mentalno zdravlje?
O tim temama razgovarat ćemo s našim gošćama:
💗 psihologinjom Nives Cegledi - "Kad je svega previše: kako prepoznati i zaustaviti preopterećenost prije nego nas slomi"
💗 poduzetnicom Deanom Dellatre - "Kobido: ritual njege za dobrobit tijela i uma"
💗 političarkom Tanjom Novotni Golubić - "Šumska kupka - priroda kao prostor povratka sebi"
Nakon predavanja i panela nastavljamo druženje uz hranu i piće, ispod krošnji našeg ginka. 🌿
Dođi, pridruži nam se i provedimo subotnje prijepodne u razgovoru, inspiraciji i dobroj atmosferi.
Pink Brunch | Ženski um u fokusu
📅 Subota, 13. 6.
🕙 10:00 sati
📍 Ljeto u dvorcu