10/06/2026
Načelnik Općine Cerovlje posjetio osnovnoškolce povodom završetka školske godine
Povodom završetka nastavne godine, načelnik Općine Cerovlje Elvis Šterpin posjetio je učenike i učiteljice Područne škole u Cerovlju kako bi im čestitao na postignutom uspjehu te poželio bezbrižne ljetne praznike.
Načelnik se družio s učenicima svih razreda te im podijelio prigodne poklone kao nagradu za njihov trud i zalaganje tijekom cijele školske godine.
Napomenuo je kako ga veseli činjenica da bi najesen naša škola trebala imati još veći broj učenika te sa učiteljicama porazgovarao o mogućnostima proširenja školskih prostorija i dvorane.
Tijekom susreta, načelnik je istaknuo važnost ulaganja u obrazovanje i mlade, čestitao svim učenicima, učiteljima i roditeljima na još jednoj uspješnoj školskoj godini a školarcima poželio dugo, toplo i sigurno ljeto.