14/06/2026
Članice naše keramičarske sekcije izlagale su, po prvi put, svoje radove na Festival lončarstva i keramike u Petrinji .
Kolege i kolegice keramičari su s odobravanjem komentirali naše radove na što smo jako ponosne.
Osim izlaganja radova cilj nam je bio i predstaviti naš projekt i potaknuti srodne Udruge da se i oni ohrabre i okušaju u neprocjenjivoj Erasmus+ avanturi.
Uskoro planiramo predstaviti likovne i keramičarske radove i našim sumještanima :)