31/07/2024
Lidé jsou odpojení od svých srdcí. A děje se to i tzv. duchovním lidem, kteří na sobě desetiletí pracují, ale stále se nikam nedostali, i když vyzkoušeli mnoho praktik. Není to tím, že by se nesnažili, není to tím, že by nemakali. Možná se pokoušeli i vstoupit do své bolesti, a možná si i myslí, že žádný problém nenastal (a zapomněli tu bolest prožít). Člověk v srdci prožívá vše intenzivně, i kdyby to trvalo malou sekundu. Člověk v bolesti a zacyklení nevidí cestu ven a zlobí se. Jak se z toho vyhrabat? A kdo se tváří, že je v plynutí a přitom jsou jeho emoce a pocity plytké a povrchní, evidentně nosí masku i sám před sebou. Jak poznám, že jsem ve svém srdci? Když mi Láskou plane, když se umím zdravě naštvat i zdravě milovat. Takováto je totiž Země. Je plná, rozmanitá, pestrá i na energie.