14/06/2026
15.06. Čipování popelnic na směsný odpad - černé nádoby u domů
Připomínáme, že zítra tj. den před prvním svozem od nové svozové společnosti 15.06. ráno je nutno provést nové načipování vašich černých popelnic - všech nádob i prázdných. Prosíme vyndejte všechny černé nádoby před dům. Neočipované nádoby nebudou následně sváženy! Také je nyní nutno vytahovat nádoby na svoz den předem - v letních měsících se sváží od 5:00 v den svozu. Přejeme hezký den
Získávejte aktuální informace přímo do svého telefonu díky MUNIPOLIS. Registrujte se zde: https://zabestnilhota.munipolis.cz/registrace