05/05/2026
Tak máme připraveno! První veřejný gril ve Velkém Meziříčí 🥳(dopravní hřiště, ul. Oslavická).
Díky za podporu myšlenky Alex Kaminaras a Rada města Velké Meziříčí
Gril můžete rezervovat a využívat od čtvrtka 7. května proti poplatku 200 Kč, ve kterém máte v ceně připravené dřevo. Všechny potřebné informace co a jak najdete na našem webu https://www.sportovistevm.cz/mestska-sportoviste/verejny-gril
Bez rezervace na jméno není možné gril využít!
Prosíme všechny uživatele - starejte se o gril jako o vlastní a postupujte dle návodu ať nám dlouho vydrží 🙂
Přejeme pěknou grilovací sezónu!