04/06/2026
🏃♀️🏃♂️ Zaměstnanci nemocnice opět na půlmaratonovém festivalu ve Zlíně 🏃♀️🏃♂️
Dne 31. května 2026 se ve Zlíně uskutečnil tradiční půlmaratonový festival, kterého se již potřetí zúčastnili také zaměstnanci naší nemocnice. Letos se na start postavilo celkem 12 zaměstnanců včetně paní ředitelky, kteří vytvořili tři štafetové týmy.
V silné konkurenci 144 štafet obsadily naše týmy 51., 64. a 107. místo. Všem účastníkům patří poděkování za skvělou reprezentaci nemocnice, sportovní nasazení a týmového ducha.
Akce měla také charitativní rozměr. Ve spolupráci s projektem KORUNKA POMÁHÁ podpoříme dva mladé sportovce, kterým vážný úraz změnil život.
Děkujeme všem kolegům za účast a těšíme se na další společné sportovní výzvy. 😊
více info: www.nemub.cz