07/05/2026
Ve dnech 16.-17. května budeme pálit převážně středověkou keramiku. Vedle majoritních velkých hrnců budeme pálit i zásobní hrnce, grap, konvice, akvamanille a další.
Z 60 kg hlíny bylo vyrobeno 46 nádob a dalších ca 20 kusů z předchozích výpalů bude použito jako obětované nádoby. Takže pec by měla být plná. Na fotce část letošní vsádky.
Těšíme se na vás.