19/10/2022
Jako místostarostu jsme navrhovali René Pospíšila. Kandidáta, který ve volbách dvakrát po sobě získal největší počet hlasů ze všech (368!), kandidoval z jedenáctého místa… Voliči jej tedy jasně ve vedení města chtěli. Měl důvěru, podporu a především chuť naplnit očekávání voličů.
Bohužel, byli jsme přehlasováni a náš kandidát (stejně jako námi navrhovaná kandidátka na starostku) neuspěl. Zase.😔👎🏼
V kontrastu zmiňovaného: zvolena místostarostkou byla paní Miluše Dušková s 215 hlasy, lídr ve volbách nejméně úspěšné strany.
▪️Nez. kandidáti pro Třebenicko 37,93 %
▪️Aktivně pro Třebenice a MČ 44,29 %
▪️PRO ZDRAVÉ TŘEBENICKO 17,77 %