30/08/2022
Karel Bártek 🟢č.3
Pracuji jako obchodní manažer ve firmě Servind s.r.o. zabývající se dodávkami nátěrových hmot a spotřebního materiálu nejen do automobilového průmyslu.
Je mi 45 let a jsem absolventem Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, kde jsem v roce 2001 absolvoval obor tělesná výchova – speciální pedagogika.
V dnešní době už je snad situace lepší, ale když jsem já poznal ekonomickou realitu mladého učitele na Speciální škole v Otrokovicích, tak mi bohužel nezbylo nic jiného, než si najít nové zaměstnání. Takové, které by mi umožnilo splnit si svůj sen v podobě velké rodiny ve vlastním domečku v mých rodných Tečovicích.
Deset let jsem pracoval ve firmě Pokart s.r.o. zabývající se výrobou kartonáže na pozici obchodního zástupce a poté manažera kvality.
Zlomový byl pro mě a mé blízké rok 2015, kdy jsem se stihnul oženit (maminka s tatínkem zajásali „Konečně!“ a přitom mi bylo teprve 39…), začali jsme stavět náš domek, změnil jsem práci a narodila se nám dcera Petruška. Na jeden půlrok změn až až.
A když už v Tečovicích bydlím, tak bych se rád podílel na tom, aby moje rodná vesnice byla krásným místem pro život nejen pro mě a moji rodinu, ale i pro všechny ostatní, kteří si to tu vybrali.
Co se týká mých priorit, tak bych se chtěl zaměřit na zvýšení bezpečnosti na všech veřejných komunikacích. Zvláště je podle mě potřeba najít způsob, jak regulovat rychlost toho velkého množství vozidel, které každý den projíždí hlavním průtahem obce.
Jako absolventovi Základní školy a Mateřské školy Tečovice mi také velmi leží na srdci co nejlepší fungování těchto pro atmosféru v obci stěžejních institucí.
Ale hlavně chci naslouchat názorům lidí, kteří tu s námi bydlí, i když si uvědomuji, že nebude možné uspokojit požadavky všech. A také je mi jasné, že tu není všechno vyřešeno a že nás čeká ještě spousta práce. Ale podle mě by podněty lidí okolo nás měly být jeden z impulsů, který nás bude směřovat a motivovat. A zároveň to bude kontrola, jestli jdeme správným směrem.
A protože nechci nic odkládat, tak budu už teď a tady rád za Vaše podněty, nápady, připomínky… prostě cokoliv, co se týká dění v Tečovicích.
Podpořte nás, máme číslo 3. Děkujeme💚.