22/04/2026
Naše paní ředitelka vyrazila do Chelčický domov sv. Linharta, o.p.s., na Fialkové plesání – oslavu narozenin organizace, která má k Anežce opravdu blízko.
„Linhart“ byl totiž na svém začátku jedním ze středisek Domova sv. Anežky. Po dvou letech se osamostatnil a dnes stojí pevně na vlastních nohou. A my máme velkou radost, když vidíme, jak se našemu „dítěti“ daří🧡
Spojuje nás i osud organizace Horizont, z.ú. Stejně jako my jsme v roce 2025 převzali píseckou část Horizontu (ze které je teď naše středisko U sv. Prokopa Písek), v Linhartu se ujali klientů z protivínské pobočky a začlenili je mezi sebe.
Z Fialkového plesání vznikla reportáž, na kterou se můžete podívat ve vysílání Jihočeská televize z 20. 4. v úseku 4:00–7:35 (a slova naší paní ředitelky od 6. minuty☺️).
Plesání předcházelo i pracovní setkání s ředitelkou Linharta Klárou Muškovou Kavanovou – a určitě nebylo poslední. Jsme rádi, že zůstáváme v kontaktu a můžeme sledovat, jak se naše „dítě“ neustále posouvá. Těšíme se na další setkávání – snad už brzy u nás v Anežce.