07/05/2018
Zdravím všechny koňáky a prosím o pomoc. Nemáte někdo nějakou odsávačku, nebo dojičku na koně? Máme hříbě, které už třetí den krmíme oddojeným mlékem a jsme unaveni. Bylo by fajn si to nějak ulehčit, protože nevíme, jak dlouho to ještě bude trvat.