21/05/2026
Veřejný majetek patří všem občanům Šumperka. Ztráta dřeva z městských lesů znamená, že město přichází o peníze, které mohly jít do oprav silnic, MHD nebo na podporu kroužků pro děti.
Správná volba pro Šumperk bude po volbách prosazovat nezávislé procesní a finanční audity i v ostatních složkách města, aby se zjistilo, zda „neutíkají“ peníze i jinde.
https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/kradez-dreva-lesy-sumperk-les.A260521_100333_olomouc-zpravy_hava?fbclid=IwVERDUAR8b_1leHRuA2FlbQIxMABzcnRjBmFwcF9pZAwzNTA2ODU1MzE3MjgAAR4lv55ro6U9YQKLBO7Uicn8ipupgu_dzj7E-UptIl36TOLGpxJ0p0UzL_UpFw_aem_L6tzmfypjdHr2skuwVeeKA
Šumperk řeší krádež dřeva z městských lesů, jeho společnost Podniky města Šumperka (PMŠ) již kvůli tomu podaly trestní oznámení. Radnice o situaci informuje na svých stránkách, případ policie prověřuje, potvrdila ve čtvrtek policejní mluvčí Miluše Zajícová. Na nesrov...