02/06/2026
Dnes byli naši prvňáčci slavnostně pasováni na čtenáře.
Předvedli své čtenářské dovednosti i znalosti o knihovně, které získali během předchozí lekce.
V rámci projektu Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka obdržel každý z nich knihu Marky Míkové Píp – papoušek to ví líp, čtenářský glejt a roční registraci do knihovny zdarma.
Mnoho z nich odcházelo domů už i s vypůjčenou knihou.