ANO, tohle je Štětí

ANO, tohle je Štětí Stránky o budoucnosti Štětí jménem příznivců a kandidátů ANO do obecních voleb.

ANO jede...ale neveze se, jede, protože pracuje pro lidi a naši republiku👍
08/03/2026

ANO jede...ale neveze se, jede, protože pracuje pro lidi a naši republiku👍

Sněmovní volby by podle agentury Kantar vyhrálo s 34,5 % hnutí ANO. Vychází to z únorového průzkumu. Na druhém místě by skončilo hnutí STAN s 15,5 %. To nově o jeden procentní bod přeskočilo ODS, která by se 14,5 % skončila třetí.

➡️ Do sněmovny by se dostali i Piráti a SPD. Hranice 5 % nutných pro vstup do dolní komory by těsně dosáhli také Motoristé.

ℹ️ Voleb by se v době sběru dat zúčastnilo 66 procent občanů starších 18 let.

💬 „Mírně, ale setrvale rostou preference STAN, kteří se dostali už na 15,5 procenta – historicky nejlepší výsledek v rámci našeho měření,“ uvedl pro Otázky Václava Moravce analytik Kantaru Pavel Ranocha.

💬 Solidní výsledek podle Ranochy zaznamenalo i nově vzniklé hnutí Naše Česko jihočeského hejtmana Martina Kuby. „Sahají si zejména na voliče koalice spolu. Specificky voliče ODS nebo TOP 09,“ dodal Ranocha.

Střípky z rodného města...
07/03/2026

Střípky z rodného města...

Série požárů továren na severu Čech zaměstnala ve druhé polovině osmdesátých let hasiče i kriminalisty. Dopadli desítky pachatelů včetně jednoho příslušníka Pohotovostního pluku VB, který do party rovněž patřil. Právě on kvůli akcím záškodníků jako jediný skončil v...

07/03/2026
04/03/2026

Ukázka vyšetřovacích praktik ČT vůči neservilním politikům😀

Nová, skutečně národní vláda, řeší problémy Česka nebo ty společné, které máme s unijními zeměmi, a nikoli problémy Evro...
16/02/2026

Nová, skutečně národní vláda, řeší problémy Česka nebo ty společné, které máme s unijními zeměmi, a nikoli problémy Evropské komise, na které se specializovala v hodině dvanácté ukončená předchozí vláda eurohujerů a podporovatelů zeleného šílenství s vynucovaným přesídlováním nelegálních migrantů. Dokonce si přisvojila oživení hospodářství po 3 letech ekonomického zmaru, o který se sama zasloužila vysokými cenami energií.

„Současný německý přístup k energetice prochází zásadní revizí,“ soudí vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (ANO). Němci jsou podle něj ochotni spolupracovat v oblasti malých modulárních reaktorů. Spolu s premiérem Andrejem Babišem (ANO) odmítl výtky ...

Příkaz vlastního ega skalních příznivců opozice zní jasně - nepřiznat, že se minulá vláda a současný prezident mohou v č...
16/02/2026

Příkaz vlastního ega skalních příznivců opozice zní jasně - nepřiznat, že se minulá vláda a současný prezident mohou v čemkoli mýlit!

Vážení přátelé, ani po konci toxického vztahu si někteří lidé nepřestanou nalhávat, že to nebylo zas až tak strašné. Bojí se litovat špatného rozhodnutí a promarněného kusu života. Snaží se nějak zaobalit fakt, že jim partner lhal, ponižoval je, manipuloval s nimi, všechno bral a nic nedával. Dokonce se vztekají na ty, kteří jim říkají nepříjemnou pravdu do očí.

Položila jsem ve Sněmovně na stůl čísla, že Fialova vláda lhala o státním rozpočtu na příští rok. Že způsob, jak ho postavila, znamenal ve skutečnosti schodek 350 a ne 286 miliard. Že v něm nebyly peníze na stavby a investice, které si sami schválili. Že v něm nebyly peníze na sociální věci, důchody a evropské projekty, které po nich jasně vyžadoval zákon. Myslela jsem, že se některým vysoce postaveným lidem, kteří s Fialovou vládou čtyři roky spolupracovali a koexistovali, uleví a ocení, že někdo konečně začal mluvit pravdu. Ale mýlila jsem se v nich. Předseda Národní rozpočtové rady nám přes média vyčetl, že na rozdíl od Fialovy vlády skutečný stav veřejných financí „NESKRÝVÁME.“ Asi se stále nedokáže vymanit z toxického vztahu s vládou, jejímuž hospodaření čtyři roky přihlížel, a které má za výsledek přes 1200 miliard nového dluhu. A teď nám v podstatě radí, abychom pokračovali ve lhaní. Podobně se vyjádřil jeden novinář, který si dle mého nikdy v životě nepřizná, jak špatná byla Fialova vláda. Ten napsal, že jsme měli rozpočet Fialovy vlády převzít, jak byl, a v průběhu roku si chybějící peníze nějak sehnat bokem. Prý bychom tím dodrželi pravidlo o rozpočtové odpovědnosti. Vlastně mi tím radil, abych se chovala úplně stejně jako Stanjura, po kterém se mu asi už teď stýská.

Ne, přátelé. My nejsme jako Fialova vláda. Lhaní skončilo. Podívali jsme se realisticky na to, kolik peněz naše republika nezbytně potřebuje v roce 2026 a to číslo vyšlo na 310 miliard, když se nám podaří všechny úspory, které jsme si na našich ministerstvech naplánovali.

Neexistuje, aby vláda obelhávala občany. Takový přístup je nezodpovědný a podle mého nejhlubšího přesvědčení znamená naprosté pohrdání důvěrou voličů. To jsem řekla ve Sněmovně během prvního čtení zákona o státním rozpočtu.

Zdá se mi, jako by za čtyři roky vládnutí Fialovy pětikoalice definitivně zmizel z politiky stud. A ten se jim ani po odchodu do opozice nevrátil. Třeba takový pan Kupka. Jako ministr dopravy schválil na svém ministerstvu stavby za 37 miliard, na které ale nechal Stanjuru napsat ve státním rozpočtu NULU. Nějak se to uplácá, říkal si tehdy, a teď na mě ve Sněmovně útočil, že jsem tyhle chybějící peníze do rozpočtu dala. Hleděla jsem mu do tváře a opravdu tam po studu nebylo ani památky. Nedivím se, že ho s touto kvalifikací zvolili jako nového předsedu ODS. Opravdu důstojný nástupce pana Fialy.

V prosinci nám nynější opozice předala podfinancovaný stát, kde reálné platy klesly o 30 procent, kde je zdravotní systém na hraně kolapsu, kde se 4 roky nehnulo proti šedé ekonomice ani prstem, kde se lidé i firmy musely potýkat s nejdražší elektřinou přes kupní sílu v Evropě. Teď v únoru nám vyčítá, že chceme udělat schodek o 40 miliard NIŽŠÍ, než jaký by udělali reálně oni poté, co by ho ukryli pod tlustou vrstvu lhaní.

Vážení opoziční politici a také někteří komentátoři, vláda hnutí ANO čtyři roky před covidem, tedy v letech 2015-2019 hospodařila s celkovým výsledkem PLUS 30 miliard. Vláda pětikoalice v čele s ODS, poté, co covid odezněl, hospodařila za stejně dlouhé období 2022-2025 s celkovým výsledkem MÍNUS 1200 miliard.

Zapněte trochu toho studu, kolegové z ODS, KDU-ČSL, TOP 09, Pirátů a STANu. Řečníte u pultíku o vlastních chybách a vždycky pak místo názvu své strany dosadíte hnutí ANO. Jen nás tím ale zdržujete, abychom ty vaše chyby mohli co nejrychleji napravit. Bez lhaní. Mravenčí prací.

Přátelé, mějte se o víkendu krásně, ale pozor. Teploty mají padat, tak to nepodceňte.

ANO, revize prakticky všeho, do čeho nás uvrtala předchozí vláda, je cestou k prosperitě země.
12/02/2026

ANO, revize prakticky všeho, do čeho nás uvrtala předchozí vláda, je cestou k prosperitě země.

Jedinou věcí, která může okamžitě zachránit evropský průmysl, je revize systému emisních povolenek EU ETS, uvedl před zahájením jednodenního neformálního summitu EU na belgickém zámečku Alden Biesen český premiér Andrej Babiš (ANO). V současnosti jsou podle něj vidět jen ...

Za dobrou práci dobrá odměna. Dnešní jednání Slavkovského formátu (S3) se vydařilo👍
10/02/2026

Za dobrou práci dobrá odměna.
Dnešní jednání Slavkovského formátu (S3) se vydařilo👍

Před jednáním s rakouským spolkovým kancléřem Christianem Stockerem. Andrej Babiš doplnil energii po vídeňsku 😋

Adresa

Školní
Steti
41108

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když ANO, tohle je Štětí zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet