30/05/2026
Nyní máme chlazené nejen víno a nápoje, ale vychlazené i prostory 🥶 Takže ani léto nás nezastaví 😃
Pravidelný program máme do začátku července. Následují dovolené, letní párty, venkovní akce, případně jiné radosti i povinnosti…
Ale i přesto bych rád v menší intenzitě přes léto něco nasadil. Máte nějaký návrh? Mohli bychom např. nějakou klasiku?.. Něco co byste rádi viděli na plátně s přáteli a příjemným posezením…