04/06/2026
Máme obrovskou radost, že naši sousedé a kamarádi hasiči z Tísku převzali do užívání nové hasičské auto. Přejeme vám, ať vám nová technika skvěle slouží, spolehlivě vás doveze k zásahům a vždy vás bezpečně vrátí domů. Zasloužíte si to! 👏
My u nás ve Slatině si na takový velký den budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Naše jméno stále zůstává v pořadníku a proto věříme, že se brzy dočkáme i my! 💪