07/09/2022
Vážení občané,
sdružení Společně pro rozvoj Pravčic jde do voleb! Stejně jako v právě končícím volebním období jsme se i letos rozhodli ucházet o vaše hlasy v komunálních volbách a hájit zájmy vás všech, občanů Pravčic. Chceme navázat na uplynulé volební období a věříme, že i díky nám se obec Pravčice těší velkému rozvoji a je tak lepším místem pro život nás všech. Povedlo se získat spousta dotací a díky tomu jsme mohli investovat do sportovního a kulturního dění. Největším úspěchem je vybudování vodovodu v celé obci a v červnu byly ukončeny práce na vodovodních přípojkách. Již nás nemusí tolik trápit sucho, které je rok od roku horší. Nemusíme mít strach, že budeme v domácnostech bez pitné vody. Máme však před sebou spoustu další důležité práce. Spoustu rozdělaných projektů, které je třeba dotáhnout do konce. Věřím, že stejně jako my vidíte, že se z Pravčic stává vstřícnější místo pro život. Stále jsou pro nás prioritou zájmy občanů, šťastný život dětí a společné prožívání radostí i starostí každodenního života v naší obci. Chceme pracovat pro obec a navázat na vše dobré, co se podařilo minulým zastupitelstvům.
Podpořte nás i v letošních volbách. Naše kandidátka je složena z aktivních lidiček, kteří se podílení na kulturním, sportovním a občanském životě v naší obci. Budeme prosazovat program, který řeší problémy nás všech. Už v září budete moci vy všichni rozhodnout, zda nás podpoříte a budeme tak moci pokračovat v rozdělané práci.
Slibujeme Vám, že naše jména neuvidíte jen na kandidátní listině. Budeme se aktivně zapojovat do akcí pořádaných pod záštitou obce i při pracích, které lze vykonat svépomocí spolu s Pravčickými spolky. Tím ušetříme nemalé peníze z rozpočtu obce.
Pokud Vám není lhostejná kvalita života v Pravčicích, opět Vás prosíme o podporu. Nezklameme Vás!