18/08/2012
Ahoj holky! Jak si uzivate prazdnin? Mam pro nektere z Vas mozna dobrou, pro nektere spatnou zpravu.. Rozhodla jsem se z osobnich a profesnich duvodu skoncit (hlavni duvod je skola a muj brzky nastup do prace, rozhodne ne vy!!!), a tudiz se ani neuvidime na soustredeni :( Budete mi hrozne moc chybet, takze doufam, ze se za Vami aspon budu moci stavit nekdy na treninku a dat Vam trosku do tela.. Preju Vam hodne uspechu nejenom ve volejbale, ale i skole, a at jste spokojene v zivote.. Mam Vas moc rada! Paja