Chceme, aby zde žily i naše děti. Chceme, aby po škole neprchaly jinam. Chceme, aby počet obyvatel obvodu rostl přirozenou cestou a ne jen přistěhováním a výstavbou megalomanských staveb. Chceme pro lidi lepší budoucnost. Chceme lepší životní standard pro ty, kteří chtějí pracovat a mají odvahu stát na vlastních nohou. Chceme bezpečné a sebevědomé místo na bydlení, které zajistí lepší podmínky mla
dým rodinám, sociálně slabým, dlouhodobě nemocným i důstojný život seniorů. Aby se za nás děti nestyděly. Nechceme totiž, aby o budoucnosti našich dětí rozhodovali nekompetentní lidé, kteří si v politice řeší vlastní ambice či vlastní finanční problémy na úkor nás občanů. Nabídneme nové tváře s neotřelými názory. Nabídneme životní zkušenosti. Pojďme dát našim dětem naději. Pojďme změnit budoucnost našeho města tak, aby se za nás naše děti nemusely stydět. Nejsme politici, Makáme
Žádná ze současných stran, žádní politici, kteří tvrdili, že vyřeší nejpalčivější problémy dosud neuspěli. Také v Černicích volíme stále stejné lidi. Někteří kvůli vlastnímu prospěchu pouze slibují a lžou.Není čas na to, aby do politiky přišli lidé, kteří nemyslí na vlastní prospěch, ale leží jim na srdci blaho a prosperita našeho města ? Není čas na to, abychom se konečně všichni měli líp? Prostřednictvím tohoto FB vás chceme informovat o činnosti hnutí ANO v Plzni- Černicích. Chceme na těchto stránkách tlumočit názory hnutí ANO na problematiku především našeho obvodu. Budeme rádi, když nám budete sdělovat své názory, připomínky a podněty k řešení problémů.