12/06/2026
🟡 Dobrá nálada, soutěživost a chuť hýbat se. To vše nabídly Sportovní hry seniorů Plzeňského kraje, které se v režii krajské organizace Seniorů ČR konaly ve středu 10. června na atletickém stadionu ve Skvrňanech.
🏆 Do disciplín jako hod šipkami, střelba na branku nebo nošení míčků na raketě se zapojilo na pět desítek závodníků z osmi družstev. Medailové pozice obsadily týmy: Plzeň-střed, Sušice a Sulkov. Tým z Lochotína, který přišli podpořit Ivana Bubeníčková, starostka MO Plzeň 1, a Miroslav Šuma - první místostarosta MO Plzeň 1, skončil nakonec na čtvrtém místě.
🟡 Ceny si za své výjimečné výkony odnesli také jednotlivci – mezi ženami podala nejlepší výkon Marta Hirmerová a mezi muži Stanislav Simet.
❤️ Děkujeme krajské organizaci seniorů za skvělou práci a všem sportovcům za jejich neuvěřitelnou energii. Jste pro nás velkou inspirací!