27/09/2022
Vážení voliči a podporovatelé Pirátů. Velice děkujeme za vaši podporu a vaše hlasy, kterými jste nás opět poslali na magistrát města Ostravy, v jehož vedení budeme i nadále pokračovat.
Ve volbách na magistrát získali Piráti 5,81 % a 3 zastupitele. Naše lídryně Andrea Hoffmannová bude náměstkyní pro školství a kulturu a dva naši kolegové David Witosz a Rostislav Řeha jí budou krýt záda.
V Mariánských Horách jsme skončili těsně pod 5% hranicí a na mandát to bohužel nestačilo. Tím však naše snaha nekončí. Bedlivě budeme pozorovat dění na radnici, práci jejího vedení a současného starosty po další volební období. Ještě jednou děkujeme všem našim podporovatelům za jejich důvěru. Za 4 roky se budeme o vaši přízeň ucházet znovu a uděláme vše pro to, abychom si ji zasloužili a oslovili i další občany. Naším cílem bude vždy transparentní nezkorumpovaná radnice, čistý a bezpečný obvod, který se řídí na základě dat.
Máme odvahu dělat, co je správné, a ta nás neopouští 🏴☠️🖤