14/05/2026
🏴☠️ Piráti v Ostravě zahajují kampaň do komunálních voleb
Ve čtvrtek 21. 5. 2026 se potkáme na Jiráskově náměstí v Ostravě, kde zahájíme kampaň do komunálních voleb trochu jinak než jen klasickým stánkem.
V 10:30 proběhne tisková konference, na které představíme naše kandidátky a kandidáty, hlavní priority programu i volební spolupráci.
Na místě najdete také tři symbolické pokoje, které představí témata, s nimiž jdeme do voleb. Připravený bude i sousedský stůl s drobným občerstvením a prostor pro setkání s lidmi, kteří chtějí Ostravu posouvat dál.
Budeme tam až do 15:00.
Potkejte se s námi. Těšíme se!