Řád národa - vlastenecká unie - Olomoucký kraj

Řád národa - vlastenecká unie - Olomoucký kraj STRANA KONZERVATIVNÍ PRAVICE - ŘN

Jsme národní hnutí politického středu, a to bez negativních postojů vůči levici nebo pravici, kdy vzorem naší politické cesty jsou hospodářské úspěchy a národní politická cesta první republiky. Jsme hnutím všech, kteří republice přinášejí hodnoty, slávu, vědecký, zdravotní i hospodářský pokrok, a také hnutím těch, kteří pečují o své rodiny nebo setrvávají na zaslouženém odpočinku.

COVID-19 mimo jiné odpoutává dobře mediální pozornost od důležitých věcí. Všimli jste si, že je vyhlášen termín KRAJSKÝC...
19/04/2020

COVID-19 mimo jiné odpoutává dobře mediální pozornost od důležitých věcí. Všimli jste si, že je vyhlášen termín KRAJSKÝCH VOLEB? Budou sakra důležité, tedy 2 a 3 října 2020. Dovolil jsem si z vlastní zahrádky volební program pro KARLOVARSKÝ KRAJ. Josef Zickler

STRANA KONZERVATIVNÍ PRAVICE S PODPOROU NEZÁVISLÝCH ODBORNÍKU “PRO NÁŠ ŽIVOT - PRO NÁŠ KRAJ “ DOSTATEK LÉKAŘŮ A ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB DOSTUPNÉ BYDLENÍ PRO MLADÉ I SENIORY VZDĚLÁNÍ PRO MLADÉ I SENIORY MODERNÍ DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA BEZPEČNÁ PŘÍHRANIČNÍ OBLAST A BEZPEČN...

Nechce se mi psát o zbabělém chovaní Koláře ze ŠESTKY, nechce se mi psát o tom, že si valná část občanstva ve čtvrtek zr...
14/04/2020

Nechce se mi psát o zbabělém chovaní Koláře ze ŠESTKY, nechce se mi psát o tom, že si valná část občanstva ve čtvrtek zrušila sama veškerá opatření, nechce se mi psát o tom, že nejvíce řvou o peníze ti, kteří ještě v nedávné době řvali jak obrali stát při placení daní, nechce se mi psát o politicích kteří rozdávají naše peníze jen, aby se ukázali jak jsou dobří ne 25, ale 35 nebo 50, ale raději sto tisíc by jsme Vám dali z Vašeho, když nás budete volit a pět let živit.
Vůbec se mi nechce psát jak Vás rychle tato společnost vyléčí z naivní dobročinnosti.
Budu raději psát o tom, že tato doba nám a otevřela dveře k vlastním rodinným a přátelským vztahům.
Já jsem si uvědomil , že ta dcera je suprová dospělá ženská
a je to vlastně kopie té ,kterou jsem před 30 lety uháněl ,že syn je už dnes super táta a možná lepší než já, že lidi na firmě za firmu dýchají víc než jsem si myslel a obchodní partneři jsou zodpovědnější než jsem předpokládal. Ten čas omezení nebyl časem ztraceným. Naopak.
Zastavení možná potřebné pro naši spokojenou budoucnost: Budu rád, když se vyplní slova, že po pandemii bude už vše jinak. Třeba si budeme více vážit své rodiny, skutečných přátel, dobrého skutku, slušnosti, odpovědnosti, svého slova a také sami sebe.

Máme první oběť KORONAVIRU.Je to sice pouze mediální oběť , ale taky oběť. Kdo?“MILION CHVILEK “Mediální maraton KORONAV...
03/03/2020

Máme první oběť KORONAVIRU.
Je to sice pouze mediální oběť , ale taky oběť. Kdo?
“MILION CHVILEK “

Mediální maraton KORONAVIRU absolutně z mediálního světa vymazal tento spolek. Mediální mašinerie semlela svůj vlastní výplod. DĚKUJEME.

Předvolební ALGORITMUS radničních politiků1) najdi stavbu před dokončením nebo službu před spuštěním. 2) nezatěžuj se ot...
24/02/2020

Předvolební ALGORITMUS radničních politiků

1) najdi stavbu před dokončením nebo službu před spuštěním.

2) nezatěžuj se otázkou jestli na to byly použity veřejné peníze z tvého to stejně nejde.

3) upřednostňuj akce pro seniory, nemocné, děti a sportovce, to vždycky víc zabere

4) pozvi novináře a běž se tam ukázat .Starostu (tku) nebo další politiky z radnice nikdo nevyhodí.

5) chovej se tak, jako by to byla tvoje akce, tvůj nápad a vše si platil ty ze svého.

6) skutečnému aktérovi můžeš podat i ruku, vnuť mu názor,že nejdůležitější pro jeho úspěch je tvůj veřejný zájem.

7) slib mu trochu veřejných peněz, dávat mu je nemusíš , prostě koalice bude proti, tedy nezbudou.

8) obecnímu novináři předej připravený text, budou dominovat zájmena “JÁ” nebo “MY”, zájmena “ON” nebo “ONI” jsou nevhodná.

9) přidej i fotografie a nech vše otisknout v regionálním tisku, odkaz dej na fb, můžeš i rozhlas a místní TV.

10) nebuď skromný vše se zaplatí z veřejných peněz

Jasně moc práce, ale zas na druhou stranu nemusel si pro nikoho nic udělat, jen pro sebe. To vydržíš. Volby budou už brzo a pak se můžeš na ně všechny vykašlat. Ty budeš zase pár let v pohodě.

MOTO:Poláci jsou konzervativní katolíci a Maďaři jsou konzervativní vlastenci. Češi vzývají jako hlavní hodnotu sociální...
20/02/2020

MOTO:
Poláci jsou konzervativní katolíci a Maďaři jsou konzervativní vlastenci. Češi vzývají jako hlavní hodnotu sociální dávky za které vymění i své občanské svobody.

Jsme pohodlní přemýšlet nebo něco řešit. Marast dnešní společnosti nás semlel natolik , že si zvykáme na ubývající svobody občana. Plíživé změny jsou prostě efektivnější než ty razantní, kterých si každý všimne. Možná si řeknete, když si zvykáme, není to tak hrozné. Jenže to zvykání je vlastně podvolování. Bezvýhradně se podvolit a opět se stát socialistickými občany, to všichni chceme? Já tedy ne. Jsem pro více občanské odpovědnosti vůči sobě samému. Prosazuji sociální nerovnost.Ten kdo pracuje se musí mít vždy lépe, než uživatel dávkomatu. Tento postoj mi stoprocentně zaručuje volební neúspěch. Takových tutovek mám víc. Josef Zickler

JOSEF ZICKLER: Více a více miluji tuto zemi. My prostě dovedeme degradovat úplně všechno. Po pojmu vlast a vlastenectví ...
14/02/2020

JOSEF ZICKLER: Více a více miluji tuto zemi. My prostě dovedeme degradovat úplně všechno. Po pojmu vlast a vlastenectví přišla na řadu demokracie. Definice demokracie dnešního politika:

"Demokracie je v pořádku, pokud demokratické rozhodnutí odpovídá mým požadavkům."

Ještě větší blázinec je to, když volený politik veřejně přizná, že volil proti své svobodné vůli a to pouze z trucu proti něčemu nebo někomu. Jak říkám : "Miluji tuto zemi a její politiky."

PROČ SE NAŠE ZEMĚ VZDALA VLASTNÍHO BANKOVNÍHO SEKTORU?Téměř 90 miliard korun zisku přinesl uplynulý rok zahraničním vlas...
13/02/2020

PROČ SE NAŠE ZEMĚ VZDALA VLASTNÍHO BANKOVNÍHO SEKTORU?
Téměř 90 miliard korun zisku přinesl uplynulý rok zahraničním vlastníkům zdejších bank.

Určitě by bylo lepší mít alespoň vlastní státní bankovnictví než současný stav. Stát by mohl svoji činností konečně přispět do státního rozpočtu a nebyl pouhým výběrčím daní, které následně mnohdy nesmyslně přerozděluje. Naši mocní ve své podlézavosti vůči EU jdou tak daleko, že se doslova bojí zdanit zisky bankovních společností.

Všude v Evropě se vlády snaží, aby zisk zůstával doma. Slovensko, Rakousko, Německo chrání svoji ekonomiku bankovní daní.

Pořád si říkám, buď trochu chápající a diskutuj s těmi "EUROSOCIALISTY".Oni, ale bohužel vyžadují česká města plná migra...
06/02/2020

Pořád si říkám, buď trochu chápající a diskutuj s těmi "EUROSOCIALISTY".
Oni, ale bohužel vyžadují česká města plná migrantů na dávkách, zelený teror na dokončení likvidace našeho hospodářství a zbožňují socialistickou EU. Chtějí nám brát naše peníze, které máme za svoji práci a dávat je ve prospěch státního "DÁVKOMATU", nebo neziskovkám vyvíjejícím vlastně protistátní činnost.

K tomu ekologický trend určuje podivná Švédka, která má cokoliv, jenom ne vzdělání a opozici u nás úkoluje nedostudovaný pózer s vlasy Zikmunda.

A teď babo raď! O čem mám potom diskutovat s někým, kdo je, nade vší pochybnost, pro mě slušně řečeno člověk s nízkými rozpoznávacími limity.

Sám jsem hluboce přesvědčen, že podobně jako se zdiskreditoval ten minulý, komunistický socialismus, postupně se diskredituje i ten současný, unijní socialismus, a proto je pro mě diskuse s EUROSOCIALISTY soustředěnými v různých politických liberálních uskupeních ztráta času.

Pokud ministryně v Česku úplně vážně prohlásí ;“ Když přidáme na platu státním úředníkům, tito úředníci odvedou víc na d...
15/01/2020

Pokud ministryně v Česku úplně vážně prohlásí ;

“ Když přidáme na platu státním úředníkům, tito úředníci odvedou víc na daních, tudíž státní rozpočet bude stále bohatší. “

CO S DOTYČNOU BUDEME DĚLAT?? Pokud by to byla moje dcera, dal bych jí pracovat do zahradnictví. Omlouvám se všem lidem pracujícím v zahradnictví.

Není nutné být vděčný politikům za to, že Vám postavili nebo opravili to či ono. Nedali do toho ani korunu ze svého. Nao...
13/01/2020

Není nutné být vděčný politikům za to, že Vám postavili nebo opravili to či ono. Nedali do toho ani korunu ze svého. Naopak. Zaplatili jste si jak dílo, tak práci samotného politika. On Vám nic nedává, naopak Vy ho živíte. Jsou pouze dvě možnosti. Buď dělá svoji práci dobře nebo špatně. Vrcholem arogance je potom to, že si za plnění běžných povinností schválí ještě odměnu. Kolem Vás se nic takového neděje? Politika totiž začíná v regionu.

EKOHLADOVKÁŘI A SDÍLENÁ HLADOVKAToto téma je aktuální. Skončily svátky hojnosti a člověk se zajímá, co naši ekohladovkář...
02/01/2020

EKOHLADOVKÁŘI A SDÍLENÁ HLADOVKA

Toto téma je aktuální. Skončily svátky hojnosti a člověk se zajímá, co naši ekohladovkáři. Nic nevím. Žádné zprávy o dramatickém zdravotním stavu. Nejsou ani reportáže o rodičích, kteří chápou, že jejich potomci se rozhodli, obětovat svůj život pro záchranu planety.

Jediné co jsem se dozvěděl je nový trend a to “Sdílená hladovka”. To ráno dáte snídani, pak do oběda držíte hladovku. Až vás vystřídá kámoš, hopnete na oběd. Do večeře zase hladovka a stejný model. Takový hladovkář má pak pravidelnější stravu, než nějaký dietář.
Fakt nevíte, jak Ti ekohladovkáři dopadli? Už zemřeli, nebo ještě žijí?

Josef ZICKLER: Pro rok 2020 jsem si jako heslo zvolil následující citát. Zkuste to taky. Naše, Vaše okolí možná bude sic...
01/01/2020

Josef ZICKLER: Pro rok 2020 jsem si jako heslo zvolil následující citát. Zkuste to taky. Naše, Vaše okolí možná bude sice chvilku nevěřícně zírat, ale nám se bude o mnoho lépe žít a možná si konečně budeme plnit i své vlastní cíle a sny. Rozjíždí se vlak s číslem 2020, tak ať ta naše cesta je plná pozitivních okamžiků a potkáváme pouze samé myslící lidi. Tak jedem.

Adresa

Olomouc
77900

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Řád národa - vlastenecká unie - Olomoucký kraj zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet