01/06/2026
Někdo by řekl, že nejhezčí pohled na svět, je pohled z hřbetu koně. Já si dnes dovolím říci, že je to z 3.7 metrů vysoké Tatry (snad nekecám).
Děkujeme Městu Hejnice! Máme velikou radost.
Co já, ale podívejte se na tváře těch kluků! A kdy se poštěstí vidět tuhle trojici vedle sebe? Velitele hasičů, bývalého velitele, který Oldřichovu sloužil 26 let a jednatele.
Děkujeme za svezení s hlavou v oblacích a přeji mnoho šťastných kilometrů!