06/05/2026
Ve dnech 5.5.-6.5. se městská policie účastnila soutěže malých cyklistů, kterou pořádal BESIP. Na dopravním hřišti měli strážníci na starost dohled na dodržování dopravních předpisů na dvou stanovištích. Body byly sečteny, ceny předány. Malí cyklisté byli městskou policií odměněni drobnostmi s reflexními prvky. Vzkaz pro všechny děti: na kole s přilbou a hlavně opatrně! 🚓🚲❤️