21/02/2026
Nesmysly kolem obchvatu - část druhá😉
Kolem mé osoby se opakovaně objevují absurdní tvrzení o tom, že mi jde pouze o moje pozemky a peníze. Dovoluji si zde zkopírovat jednu ze svých odpovědí na komentář tohoto typu. Více k tomu už nemám co dodat – kdo chce věřit, uvěří, kdo nechce, neuvěří.
V těchto situacích si často vzpomenu na přísloví „Podle sebe soudím tebe“. Zkušenost mi bohužel ukazuje, že nejhlasitější kritici bývají často ti nejvíce chamtiví, nepřející a závistiví.
“ Škoda, že nemám pozemky pod obchvatem. Dostal bych od ŘSD osminásobek! Napíšu něco, co nemůžete nikdy pochopit, protože hodnotíte druhé “podle sebe soudím tebe”. Stejně jako špičkový hokejista, doktor nebo vědec většinou dělají svou práci z lásky, ačkoliv dostávají veliké prachy, tak i pro mne a v mém věku jsou jiné priority a cíle v mém oboru, než peníze. Naopak ten, kdo nic neumí a nic nedokázal, dělá vše jen pro prachy. Závidí a ve své malosti chrlí zlo hlavně na ty, co chtějí něco dokázat. I kdych měl z toho sebevíc, tak pro slušného člověka to není vůbec důležité. Vi, že se dělà dobrá věc. Pro lidské nuly je to důvod špinit. Tak se sám zařaďte, kam patříte.”
Václav Zilvar