29/05/2026
Velice děkujeme paní Víchové za tak milou zpětnou vazbu. Je to pro nás největší odměna 🩷
Předmět: Poděkování zaměstnancům Domovinky
Touto cestou bych chtěla vyjádřit poděkování celému kolektivu Domovinky Němčičky za jejich laskavou, starostlivou, vlídnou, profesionální péči a osobní přístup k moji mamince z Valtic, která jejich péči využívala od r. 2023 až do března 2026, kdy byla přijata do domova seniorů.
Rovněž hodně díků milé p. ředitelce Borýskové, která ze zdravotních důvodů vždy vyšla mamince vstříc a ubytovala ji do stejného pokoje a na stejné lůžko.
Všem, kteří potřebují využít tzv. Odlehčovací péči a vyhledávají malý kolektiv domácího prostředí a příjemné, laskavé a ochotné lidičky, tak je právě tahle Domovinka.
Moc, moc díků Vám všem za všechno co pro druhé lidi děláte, ať se Vám v téhle náročné profesní práci daří i v soukromém životě. Ať máte spoustu spokojených zákazníků jak jsem byla i já. Budu na Vás s láskou vzpomínat.
S pozdravem dcera Jana Víchová