20/12/2025
EDIT 21.12.2025:
Fenka je už zpět u svého majitele. Děkujeme za sdílení a pomoc. 🙏💪
Dne 20.12.2025 byla ve 23:15 hod. odchycena na vlakovém nádraží v Rakšicích fenka ohaře. Umístěna bude prozatím u nás na Městské policii v Moravském Krumlově. Pokud znáte majitele nebo jste přímo majitelem, ozvěte se na tel. 724282835 nebo přímo pod tento příspěvek.