21/05/2026
Kulaté stoly s městem!💙
21. 5. 2026 proběhla v prostorách Pluhárny akce Kulaté stoly s městem.
Děkujeme všem zúčastněným, kteří přišli sdílet své nápady, i všem zastupitelům, že si na nás našli čas. Také děkujeme organizátorům a za skvěle odvedenou práci.