13/05/2026
I přes probíhající stavební úpravy jedeme dál.
Naše úterní pravidelná kavárnička si našla své pevné místo a ani ruch kolem nás nezastaví příjemná setkání, vůni kávy a pohodovou atmosféru.
Děkujeme všem, kteří dorazili, popovídali si, zasmáli se a na chvíli zpomalili u šálku dobré kávy. Těší nás, že se pravidelně scházíme a vytváříme společně milé místo pro setkávání.
Těšíme se opět příští úterý — stavba nestavba. ☕