16/03/2020
V dnešní nelehké době oceňuji nejvíce ohleduplnost, obětavost a vstřícnost - všem takovým velký obdiv. Existují však i ti, kteří se snaží o politické body, místo aby řešení svěřili profesionálům. Jsem přesvědčena, že alespoň roušky bychom všichni zodpovědně používali, protože kvalitní respirátory (v mém případě pro dlouhodobě chronicky nemocného s hodnotou P vyšší než 3) v tomhle státě neseženeme. Bohužel to s rouškami není o nic lepší. Velký obdiv a obrovský dík všem švadlenkám, které roušky šijí pro všechny potřebné. Prostě ŠIKOVNÉ ČESKÉ RUČIČKY, co říkáte. Erna Š.