28/05/2026
Společně jsme si užili krásný výlet lodí po Ohři a Labi. 🚤☀️ Rodiče vyrazili společně se svými dětmi a o dobrou náladu nebyla nouze. Děti byly z plavby nadšené, užívaly si pohledy na okolní krajinu, vodu i společně strávený čas. Nechyběla ani sladká tečka při mezipřistání – děti si pochutnaly na zmrzlině, která jim udělala velkou radost. 🍦😊
Děkujeme všem za příjemně strávený odpoledne plné zážitků, radosti a společných chvil. 💙