ANO 2011 - Kynšperk nad Ohří

ANO 2011 - Kynšperk nad Ohří Politické hnutí nespokojených občanů
Benda Pavel

14/04/2026

ZMĚNU?

10/04/2026

Alena Schillerová vzkazuje Kupkovi: „Tak už si v ODS konečně vyberte, jestli jsou marže "příliš vysoko" a všechny pumpy kvůli tomu "budou zdražovat" (verze pondělí až středa) nebo "příliš nízko" a všechny pumpy "budou muset zavírat" (verze čtvrtek až pátek). Jinak pro vaši informaci – vzorec je samozřejmě stále stejný a jediné, co se mění, je cena na burze. Váš protichůdný a nelogický virvál je pouze důkazem, že díky regulaci marží mají čeští zákazníci levnější pohonné hmoty, čímž tlumíme dopady zdražování paliv na ekonomiku a inflaci. A to vás štve ze všeho nejvíc. Asi proto, že jste na to v roce 2022 zapomněli a nechali inflaci utrhnout na 15,1 %.“

09/04/2026

Píše se rok 2026, jsme "zpět", názorově srovnaní a budeme zase usilovat o vaši přízeň 💙.
Tímto se i omlouváme za rok 2022 a nejednotnost v našich řadách 😶🙏

🇨🇿❄️❄️❄️
12/12/2022

🇨🇿❄️❄️❄️

08/12/2022

👍

29/11/2022
22/11/2022

Blíží se krásné svátky, svátky klidu a míru.....💚🍀
Poté, co naše militantní ministryně války, ve svém emotivním úletu po incidentu s raketou zbloudilou na území Polska, již málem zahájila třetí světovou válku, následně “uklidní“ občany tím, že už málem připravujeme mobilizaci. 🙄

🌑 To už se všichni zbláznili?

Vláda trapně odvádí pozornost od vnitřních problémů, kdy není schopná řešit situaci občanů a firem z hlediska cen energií, potravin, vysoké inflace. Potom přichází na scénu strašení válkou, kdy několik dní po napadení Ukrajiny Ruskou federací náš premiér a všichni ministři začali tvrdit a stále opakovali " jsme ve válce ".

🌑 Řekněte to na rovinu, chcete opravdu válčit?

Pokud ano, tak jděte sami, ale netahejte do toho celý národ. Máme tady děti, rodiče, přátele.

🌑 Proboha vezměte rozum do hrsti.
🌑 Dostaňte politiky k jednacímu stolu.
🌑 Přes výzvu parlamentu, jste se o to jako vláda vůbec nepokusili.
🌑 A to předsedáte EU.
🌑 Já třetí světovou válku rozhodně nechci stejně jako většina lidí na světě!

Blížící se adventní období, které nám nyní narušil náčelník generálního štábu a militantní ministryně války. Náčelník generálního štábu nás "uklidnil "tím, že nechce nic přivolávat, ale kdyby, tak v tom lítáme naplno od prvního okamžiku.
Skvělé! 🙄

Zelenskyj se přitom za prokázaný dopad UK raket na polské území dodnes ani neomluvil. Dámy Pekarová, Němcová včele s Černochovou dokonce zvažovaly útok NATO na RF.

Poslední veteráni druhé světové války, stejně tak celá jejich generace si musí klepat na čelo a ta většina, co tu již nejsou mezi námi, se v hrobech obracejí. 🥲

Válka nikdy nesmí být prioritou při řešení diplomatických problémů a konfliktů. Tato "chyba", a to si musíme přiznat, předcházela i před zahájením agrese RF na Ukrajině.

Kvůli všem těmto špatným politickým rozhodnutím se naše země ale i EU řítí do dalších obřích problémů.

☂️ Co po nás ještě chcete:

🌑 Rekordní inflace si bere veškeré úspory lidí.
🌑 O důchodu si může mladá generace nechat zdát.
🌑 Jaká je jejich budoucnost?
🌑 Budou umírat ve vyšším věku v práci s dluhy za hypotéky, které převedou na své potomky?

A vláda ČR místo jakéhokoli pokusu o mírové ujednání jen chrastí zbraněmi a chvástá se, co nejhlasitěji, jak budeme bojovat za pravdu, svobodu a demokracii. Ti chytří se řadu let připravují na obranu své země, cvičí své vojáky, doplňují početní stavy armády, pořizují moderní zbraně vhodné pro svou obranu. 🙄

🌑 Co děláme my?

Chováme se útočně, jsme hlasití v kritice pravděpodobného nepřítele, pořizujeme útočné zbraně a veřejně připouštíme možnost světového konfliktu.

Proč co nejrychleji nedoplňujeme protiraketovou obranu, proč neřešíme urychleně protivzdušnou obranu doplněním současných stíhacích letounů JAS Gripen, se kterými jsme spokojeni, naši piloti s nimi umí létat a plní svůj úkol na jedničku a místo toho řešíme nákup útočných universálních letadel F-35 po roce 2030. Přitom tvrdíte, že konflikt už klepe na dveře? Sázka na obranu je potřebná a všichni ji podpoří, ale vládou plánované nákupy vše staví do jiného světla.

🌑 Ti chytří a zodpovědní se připravují a nepředvádí se řečněním z tribun a v médiích. Pokud jsou připraveni, mohou občany oprávněně uklidňovat, a ne dělat pravý opak a vnášet paniku. Pokud nejsme připraveni, tak na tom racionálně zapracujme a nechovejme se jako ukřičené pavlačové drbny.

Moc prosím uklidněte emoce a schlaďte hlavy. 🙏
Třetí světovou válku nikdo NECHCE! 😡😡😡

Send a message to learn more

Všichni tvrdí, že za ceny energií může Putin. Když se díváme na nárůst a snížení cen v zemích EU, tak mě napadá, že Nizo...
21/11/2022

Všichni tvrdí, že za ceny energií může Putin. Když se díváme na nárůst a snížení cen v zemích EU, tak mě napadá, že Nizozemsko musí Putin hodně milovat.😄

Zdravím všechny,tak začalo fotbalové šílenství v Kataru. Kvůli mistrovství postavili nové letiště, metro, 100 nových hot...
20/11/2022

Zdravím všechny,
tak začalo fotbalové šílenství v Kataru. Kvůli mistrovství postavili nové letiště, metro, 100 nových hotelů a 7 fotbalových stadionů. Hlavní problém je ale ten, že v Kataru se nejen nehraje moc fotbal, a hlavně se tam moc nehraje na lidská práva, o čemž by mohli vyprávět třeba homosexuálové nebo taky znásilněné ženy. Peníze hýbou světem a tím fotbalovým ještě o chloupek víc. O tom, kolik lidí tam při těch stavbách zemřelo ani nemluvím. 🙄

💣 Koho by zajímala lidská práva v Kataru, že?

Vypíchnu jen pár libůstek pro paní Markéta Pekarová Adamová, pro kterou tohle přece není problém. Která tak ráda veřejně velebí hodnoty Václava Havla, ale pouze do té doby, dokud jí to nese politické body. 🤨

Tak zde máte paní předsedkyně pár libůstek od nových přátel vaší vlády, kteří nás přece zachrání těmi dodávkami "demokratického" LNG:

💣 Zákon šaría je podle katarské ústavy hlavním zdrojem katarské legislativy.
💣 Mrskání se v Kataru používá jako trest za konzumaci alkoholu nebo nedovolené sexuální vztahy.
💣 Kamenování je v Kataru zákonným trestem.
💣 Rouhání se trestá až sedmi lety vězení a jakékoli náboženství jiné, než islám může být potrestáno až 10 lety vězení.
💣 Homosexualita je zločin, který lze v šaríi trestat trestem smrti pro muslimy.
💣 Muslimové nesmí v Kataru konzumovat alkohol a muslimové přistižení při konzumaci alkoholu budou podrobeni mrskání nebo deportaci.
💣 Katarští představitelé rovněž naznačili ochotu povolit alkohol ve „zónách fanoušků“ na 2022 FIFA World Cup. Jak to dopadlo víme všichni.
💣 V roce 2014 zahájil Katar skromnou kampaň, která turistům připomene skromný dress code.
💣 Turistkám se doporučuje, aby na veřejnosti nenosily legíny, minisukně, šaty bez rukávů a krátké nebo těsné oblečení.
💣 Mužům se nedoporučuje nosit pouze šortky a tílka.
💣 Katar si ponechává trest smrti, zejména za ohrožení národní bezpečnosti.
💣 Svoboda projevu? Zapomeňte!
💣 Katarský básník Mohammed al-Ajami, také známý jako Mohammed Ibn al-Dheeb dostal doživotní trest za kritiku vlády během Konference OSN.

Je tam toho mnoho co asi v naší kultuře nepochopíme.

Tím se vracím k naší předsedkyni sněmovny Markéta Pekarová Adamová, která tak vehementně kritizuje Maďarsko a odmítá setkávat se s jeho představiteli, naproti tomu se podstatná část vlády setkává s představiteli „demokratického“ Kataru. 🙄

V Kataru se například ministr Síkela spolu s kolegy Stanjurou a Kupkou sešli s vedoucím kanceláře 🇶🇦 emíra šejkem Saúdem bin Abdul Rahmán Al-Tháním. Mluvili o prohlubování spolupráce obou zemí – otevírání 🇨🇿 ambasády v Kataru, návštěvě emíra v Praze i zájmu o bližší spolupráce.

👉 Kam se zde vytrácí ten obrovský zájem EU o dodržování lidských práv?
👉 Kde jsou ty Havlovské hodnoty?

💣 Zde to neplatí a na Maďarsku si budeme "dělat politické body".

V Kataru prostě přivřeme oko do té doby, než nám zase nějaký jejich kolega vletí do nějaké budovy letadlem ✈️ a o Vánocích budeme zase stavět u trhů barikády? 😡

👉 Jejich jiné pojetí světa a jejich „jiné“ myšlení musíme chápat?
👉 Nebo ne Markéta Pekarová Adamová?

Tak krásné mistrovství světa ve fotbale, jistě bude úžasné, ale z toho pozadí mrazí. 😔

Omlouvám se. 🙏

...někdo přestřelil 🫣🪖
16/11/2022

...někdo přestřelil 🫣🪖

16/11/2022

Hezký den 🌧️
znáte to z TV ..Síkela : „máme zásobníky z 99% naplněny atd.. Nikdo se nezmiňuje, čím, a hlavně za kolik. 🤦

◼️ To je tak trochu záhada, kterou se dozvíme až časem.

Všichni se bouchají do prsou, jak jsme se odstřihli od dodávek ruského zemního plynu. Bohužel data EU jsou neúprosná.

◼️ Dovoz zkapalněného plynu LNG z Ruska do Evropy za prvních devět měsíců letošního roku meziročně stoupl o 46 procent. Informaci potvrdila Evropská komise. Zdroj: politico.eu

Co je zajímavé a co mě jako opravdu pobavilo byl komentář ředitelky ukrajinské iniciativy Razom We Stand Světlany Romankové. Ta po unii požaduje úplné embargo na dovoz ruských fosilních paliv. Uvedla, že se to týká i dovozu LNG. 😊

👉 „Zatím co EU mluví o sankcích a embargu se pro snížení dovozu LNG příliš neudělalo. Evropa musí nyní jednat a zastavit absurdní a kontraproduktivní financování ruské války,“ říká.

Nechci být rejpal ale rád bych připomenul té paní Romankové že Ukrajina odebírá také ruský plyn a vůbec jí to nevadí. 🤦

◼️ Takže Rusům válku financuje Ukrajina sama?
◼️ Je to tak nebo už ne?

A zatímco si výše uvedená dáma přeje, aby celá Evropa mrzla a dál ještě víc prohlubovala svůj ekonomický pád … Ukrajina bude dál odebírat ruský plyn a žádat krvácející EU o finanční podporu.

Tak co s tím Petře Fialo, co navrhneme jako předsednická země, jak to vyjednáme v EU. 👂

Adresa

U Pivovaru
Kynsperk Nad Ohri
35751

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když ANO 2011 - Kynšperk nad Ohří zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet