22/11/2022
Blíží se krásné svátky, svátky klidu a míru.....💚🍀
Poté, co naše militantní ministryně války, ve svém emotivním úletu po incidentu s raketou zbloudilou na území Polska, již málem zahájila třetí světovou válku, následně “uklidní“ občany tím, že už málem připravujeme mobilizaci. 🙄
🌑 To už se všichni zbláznili?
Vláda trapně odvádí pozornost od vnitřních problémů, kdy není schopná řešit situaci občanů a firem z hlediska cen energií, potravin, vysoké inflace. Potom přichází na scénu strašení válkou, kdy několik dní po napadení Ukrajiny Ruskou federací náš premiér a všichni ministři začali tvrdit a stále opakovali " jsme ve válce ".
🌑 Řekněte to na rovinu, chcete opravdu válčit?
Pokud ano, tak jděte sami, ale netahejte do toho celý národ. Máme tady děti, rodiče, přátele.
🌑 Proboha vezměte rozum do hrsti.
🌑 Dostaňte politiky k jednacímu stolu.
🌑 Přes výzvu parlamentu, jste se o to jako vláda vůbec nepokusili.
🌑 A to předsedáte EU.
🌑 Já třetí světovou válku rozhodně nechci stejně jako většina lidí na světě!
Blížící se adventní období, které nám nyní narušil náčelník generálního štábu a militantní ministryně války. Náčelník generálního štábu nás "uklidnil "tím, že nechce nic přivolávat, ale kdyby, tak v tom lítáme naplno od prvního okamžiku.
Skvělé! 🙄
Zelenskyj se přitom za prokázaný dopad UK raket na polské území dodnes ani neomluvil. Dámy Pekarová, Němcová včele s Černochovou dokonce zvažovaly útok NATO na RF.
Poslední veteráni druhé světové války, stejně tak celá jejich generace si musí klepat na čelo a ta většina, co tu již nejsou mezi námi, se v hrobech obracejí. 🥲
Válka nikdy nesmí být prioritou při řešení diplomatických problémů a konfliktů. Tato "chyba", a to si musíme přiznat, předcházela i před zahájením agrese RF na Ukrajině.
Kvůli všem těmto špatným politickým rozhodnutím se naše země ale i EU řítí do dalších obřích problémů.
☂️ Co po nás ještě chcete:
🌑 Rekordní inflace si bere veškeré úspory lidí.
🌑 O důchodu si může mladá generace nechat zdát.
🌑 Jaká je jejich budoucnost?
🌑 Budou umírat ve vyšším věku v práci s dluhy za hypotéky, které převedou na své potomky?
A vláda ČR místo jakéhokoli pokusu o mírové ujednání jen chrastí zbraněmi a chvástá se, co nejhlasitěji, jak budeme bojovat za pravdu, svobodu a demokracii. Ti chytří se řadu let připravují na obranu své země, cvičí své vojáky, doplňují početní stavy armády, pořizují moderní zbraně vhodné pro svou obranu. 🙄
🌑 Co děláme my?
Chováme se útočně, jsme hlasití v kritice pravděpodobného nepřítele, pořizujeme útočné zbraně a veřejně připouštíme možnost světového konfliktu.
Proč co nejrychleji nedoplňujeme protiraketovou obranu, proč neřešíme urychleně protivzdušnou obranu doplněním současných stíhacích letounů JAS Gripen, se kterými jsme spokojeni, naši piloti s nimi umí létat a plní svůj úkol na jedničku a místo toho řešíme nákup útočných universálních letadel F-35 po roce 2030. Přitom tvrdíte, že konflikt už klepe na dveře? Sázka na obranu je potřebná a všichni ji podpoří, ale vládou plánované nákupy vše staví do jiného světla.
🌑 Ti chytří a zodpovědní se připravují a nepředvádí se řečněním z tribun a v médiích. Pokud jsou připraveni, mohou občany oprávněně uklidňovat, a ne dělat pravý opak a vnášet paniku. Pokud nejsme připraveni, tak na tom racionálně zapracujme a nechovejme se jako ukřičené pavlačové drbny.
Moc prosím uklidněte emoce a schlaďte hlavy. 🙏
Třetí světovou válku nikdo NECHCE! 😡😡😡
Send a message to learn more