18/08/2025
Na shledanou u Dáči! 🙂
Letošní sérii prázdninových koncertů pořádaných spolkem Kultura do města na zahradě DAČICKÝ ~ stylová staročeská restaurace v Kutné Hoře uzavře 29. srpna vystoupení kapely Kruh 19 a písničkářky Beaty. Kruh 19, teplicko-vršovické kytarové duo, tvoří Damián a Vojta, dva kluci, co se potkali na Matfyzu ve stavu nejvyšší nouze (před zápočtem z fyziky). Vezou se životem, pociťují jeho výšky i propasti a čím dál tím víc se v něm ztrácí. Tématu konce mládí a iluzí se věnují i v debutovém singlu „Dinosaur“. Beata je začínající česká písničkářka. Od malička hraje na příčnou flétnu, recituje a píše si vlastní texty. Její hudba se přiklání k experimentálnímu až melancholickému vyjádření sebe samé. Vloni vydala své první EP Sirene a letos už k němu stihla přidat singl Na věky let.
KONCERT SE KONÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ (v případě deště se přesuneme pod střechu).
Začínáme ve 20.30, vstupenky (á 100,-) zakoupíte na místě, rezervace míst přímo v restauraci (tel. 603 434 367 - pozor, omezená kapacita!). Na shledanou u Dáči! 🙂