08/06/2026
BRuNO dobyto!
Třída 6.A vyrazila do BRuNO Family Parku v Brně, kde na nás čekal svět plný zábavy a dobrodružství. Ani drobný déšť po příjezdu nám náladu nezkazil, protože jsme se brzy ocitli mezi atrakcemi, které nás okamžitě vtáhly do děje.
Vyzkoušeli jsme skluzavky, trampolíny, prolézačky, tobogány, autodrom i různá bludiště. Největší úspěch ale měly podzemní tunely, ve kterých jsme si připadali jako mravenci v obřím podzemním městě. Velkou odvahu vyžadovalo také úplně temné bludiště, kde nebylo vidět vůbec nic a člověk se musel spoléhat jen na své smysly.
Po dopoledni plném pohybu jsme byli pořádně hladoví, takže oběd přišel vhod. Pak už jsme si stihli užít poslední sklouznutí na tobogánech, proběhnout podzemní tunely a dosyta se vyřádit na obřím nafukovacím vaku.
Domů jsme si odvezli spoustu zážitků a určitě se sem ještě někdy vrátíme.