04/05/2026
CYKLOAKCE - UPOZORNĚNÍ!
Nepíše se nám to vůbec snadno, ale rozšířil se nám tady takový nešvar. Pořád častěji se setkáváme se situací, kdy si svoji průkazku na cykloakci přijde orazítkovat někdo, kdo k úřadu přijede autem, nebo na motorce. Na velké části budov, kde sídlí obecní a městské úřady, jsou umístěny kamery. I díky nim víme, že počty lidí, kterým zřejmě stojí za to podvádět s vidinou klobásy a piva zdarma, jsou už za hranou. Apelujeme proto na účastníky cykloakce - spoléháme na vaši poctivost. Podmínkou úspěšného absolvování a předpokladem pro získání odměny je to, že si pro razítka přijedete na kolech (klidně těch elektro), případně koloběžkách.
Ochota starostů podílet se na organizaci a zajištění akce, kterou část lidí zneužívá, pochopitelně klesá. Nedovolme, aby kvůli pár chytrákům akce po tolika letech zanikla...