02/06/2026
Den dětí v družině 🎊
V pondělí 1. 6. jsme v družině slavili Den dětí. Měli jsme diskotéku, vyráběli jsme si letní záložky do knížky a dívali se na pohádku. Nakonec jsme si dali mini donutky a zmrzlinu, protože co by to byl za Den dětí bez něčeho dobrého.
A. Roháčová, J. Kahánková