22/05/2026
Ve Slovenské ulici 😊
Společně trávíme čas aktivně i radostně – cvičíme, hrajeme stolní hry a užíváme si pobyt na zahradě, kde nám krásně roste zelenina. Letos se můžeme těšit na ředkvičky, mrkev, hrách, cukety i rajčata 🍅🥕🌱
Velkou radost nám udělala také návštěva fenky Bonnie v rámci canisterapie 🐶
A protože si naši klienti rádi dopřejí něco dobrého, chodíme na jejich přání společně i na zmrzlinu 🍦
Děkujeme za všechny společné chvíle a posíláme pár fotografií z našeho každodenního života.