12/11/2015
Zápis SP :)
1)Co se týče plesu:
-kdy: 19. února 2016!
-letošní téma je „Zimní království“
-barvy: bílá, modrá, stříbrná
-program- sehnat nějaké mezivystoupení
-hrát nám budou stejně jako loni Větry z Jihu, ale v jiném složení a se speciálním názvem
-předtančení má na starost Verča Húsková a Anička Tupá
-výzdobu mají na starosti třeťáci- koncem listopadu začíná Kuwopa-> takže se domluvit, co je třeba koupit a zajet tam.
-tombolu má na starosti sexta (Sylva Poláková), budou pomáhat i holky z kvarty
-plakát- spolupráce s Jakubem Šabatou (Klára Menšíková), pozvánku pak podle něj vytvoří Denis Homolík, potřeba už před Vánocemi. (chceme dát pozvánku do Salamandru)
2)Mikuláš:
-4. 12. 2015 (pátek)
-bude chodit cca 6 lidí ze septimy do tříd prima-kvarta
3)Adventní den:
-11. 12. 2015
-prodej čokoládek Milka (taková krabice, ve které je cca 30 malých čokoládek)-již objednáno z Tesca
- 5 Kč za kus
-barva fialová?
4)Nástěnka
-na starost Lucka Růžičková
-zápis a věci z parlamentu apod. na část se vyvěsí fotky ze sportovního dne
5)Fond Sidus
-prodej náramků a přívěsků zvířátek (prváci)
-vyhlásit do rozhlasu, které dny se prodej uskuteční a co kolik stojí.
6)Salamandr
-další číslo vyjde ještě před Vánocemi
-kdo má co napsat o čemkoliv, co ho zajímá, ať neváhá a zapojí se!