28/03/2026
🌙Noc s Andersenem ve školní knihovně ✨
Společně jsme prožili kouzelný večer plný příběhů a fantazie. Letošním tématem byl Mezinárodní den ptactva. Vytvořili jsme si náš vlastní strom – Pohádkovník. Povídali jsme si o Ošklivém káčátku a na šablony ptáčků jsme zapisovali části jeho příběhu, které jsme pověsili na Pohádkovník.
Nechyběla ani výborná večeře formou rautu. Společně jsme zhlédli pohádku Slavík a pak jsme se uložili ke spánku přímo v knihovně. Před usnutím jsme si ještě četli pohádky na dobrou noc.
Ráno jsme začali sportovní rozcvičkou, napsali jsme pohlednice známým osobnostem s pozdravy z Noci s Andersenem. A na závěr si všichni odnesli upomínkovou listinu i malé dárečky.
Děkujeme všem za krásnou atmosféru a těšíme se zase příště!