27/09/2019
🔊🔊🔊 Ahoj všichni, příznivci Deskoviště a deskových her vůbec :) Máme pro vás důležitou zprávu, Deskoviště končí. Ale nezoufejte, pokud jste pravidelnými návštěvníky nebo jste někdy plánovali zavítat, máme pro vás i dobrou zprávu. Ve stejném prostoru, v budově YMCA, vzniká nový klub deskových her HEX, který můžete hojně navštěvovat a budeme za to rádi. Na starosti ho bude mít Pája a Martin, takže pro vás známé tváře :) Otevřeno budou mít převážně v sobotu, ostatně sledujte Facebook Hex - klub deskových her . První hraní začíná už tuto sobotu, 28.9.2019. Děkujeme Vám všem za dosavadní projevenou přízeň. S mnohými z vás se jistě ještě mnohokrát uvidíme a nějakou tu deskovku si zahrajeme i když už mimo Deskoviště. Hezký pátek a deskovkám zdar! 🔊🔊🔊