30/09/2024
Ahoj všem
Dnes jsme se vrátili z Jeseníku kde jsme byli pomoci po záplavách. Byli jsme nasazení v Česká Ves. Nikdo z nás si nedokázal představit jak to tam ve skutečnosti vypadá, až když jsme přijeli na místo byli jsme v šoku. Na fotkách,v televizi atd je to jiné než realita. Věřím že my co jsme tam byli teď od pátku do dneška jsme udělali kus dobré práce a že jsme v této těžké situaci některým lidem vykouzlili úsměv na tváři,vyslechli si jejich příběhy a starosti.
Proto bych rád poděkoval za spolupráci Tomáš Mittelbach (Hora sv l. Šebestiána ), Antonia Kordošová ( Blatno) , Petr Zeman (Březno), Martin Jucha , Kamil Tuček ,Martin Bartoň , Matěj Tůma ( Jirkov) . Dále bych chtěl poděkovat Roman Roko Kolařik za to jak o nas bylo postaráno , jak ubytování strava a vše ostatní
JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍKY VŠEM