08/10/2018
Chtěli bychom poděkovat všem voličům v Hošťálkovicích za majoritní volbu demokratických stran do svého zastupitelstva. Velmi si vážíme všech, kteří podpořili nastavené směřování naší obce. Volební výsledek ODS se 17,63% je pro nás velkým závazkem a i když znamená po přepočtení hlasů na mandáty pouze jednoho zastupitele, budou dále pro obec pracovat a pomáhat všichni naši volení zástupci.
Chceme pogratulovat vítězi voleb v čele s Jiřím Jurečkem. Jsme rádi, že se v zastupitelstvu objeví řada nových a hlavně mladých tváří, kteří věřme svým zápalem a prací mnoho oživí. Pokud se i nadále budou mladí lidé zajímat o dění v obci a samotnou komunální politiku, nemusíme mít do budoucna žádné obavy o rozvoj obce.
Ondřej Sýkora, předseda ODS Hošťálkovice a zvolený zastupitel komentuje: „Pro ODS bylo důležité v těchto komunálních volbách udržet vysoce nastavený trend rozvoje obce z posledních dvou let. Proto i my jsme směřovali svou plnou podporu stávajícímu starostovi Jiřímu Jurečkovi, který převzal řízení obce v nelehké, vlastně katastrofální situaci a společně se nám v minulém volební období podařilo proměnit řízení obce i samotný úřad v celek hodný 21. století. Chtěl bych poděkovat všem kdo dali ODS svůj hlas a pomohli nám tak dále reprezentovat a prosazovat naše cíle."